Multivalve Sp. z o. o. jest producentem armatury przemysłowej. Firma powstała w 2005r, mieści się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Gliwicach. Dysponujemy doświadczoną kadrą stale podnoszącą swoje kwalifikacje. Poprzez ciągłe wdrażanie najnowszych technik produkcji jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Nieustannie poszerzamy ofertę naszych produktów i usług. Służymy doradztwem technicznym w zakresie doboru armatury i urządzeń, a naszymi klientami są firmy działające na rynku polskim i zagranicznym.

 Nasze atuty to: jakość, szybkość realizacji zamówień, terminowość, niska cena, szeroki asortyment produktów oraz niestandardowe rozwiązania pod indywidualne potrzeby klienta.

 Wytwarzamy armaturę i wyroby z szerokiej gamy gatunków stali od konstrukcyjnych, poprzez żaroodporne do kwasoodpornych. Jako zabezpieczenie antykorozyjne stosujemy trawienie i pasywację, cynkowanie, malowanie. Posiadamy w swojej ofercie również wykonania chemoodporne i trudnościeralne.

 Szeroki zakres usług realizowany jest poprzez dobrze wyposażony park maszyn oraz doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników w nowo wybudowanej, nowoczesnej hali.

Obsługiwane sektory przemysłu:

Usługi:

Współpraca:

Procesy spawania realizowane są przez wykwalifikowanych spawaczy oraz odbywają się pod nadzorem Inżyniera Spawalnika (IWE).

Działalność firmy prowadzona jest zgodnie z Systemem Zapewniania Jakości ISO 9001 certyfikowanym przez akredytowaną jednostkę.

Close Menu